Spraw cudowny prezent swojej żonie, mamie czy przyjaciółce

W każdym roku przypadają świetne okazje, aby obdarować prezentem swoją żonę, mamę czy przyjaciółkę. Ciekawym prezentem jest zabieg spa w klimatycznym miejscu. Kupując pakiet SPA między innymi dla kobiet, możesz sprawić wiele radości swoim bliskim. Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje SPA, które oferuje rynek.

Pakiet „Moment luksusu”

To pakiet zabiegów dla kobiet, które muszą odpocząć od obowiązków dnia codziennego, aby polepszyć samopoczucie. Pakiet bazuje na zniewalających zapachach olejków, które koją zmysły i relaksują całe ciało. Pakiety Spa tego typu zaczynają się od zabiegu „Masaż Kleopatry”. Pielęgnacja taka zakłada czysty luksus w formie peelingu różanego całego ciała oraz nałożenie maski na twarz, zawierającej między innymi mleko z koziego sera. Dalsze czynności obejmują pielęgnację całego ciała. Maska zawierająca złoto, mleko oraz miód. Po pierwszym masażu następnie osoba obdarowana bierze udział w zabiegu parafinowym na dłonie zakładającym także masaż.

Pakiet „Azjatyckie chwile”

Tego typu pakiet jest skierowany dla kobiet, lecz także komplet tych zabiegów można nabyć jako pakiety dla dwojga. W związku z tym można obdarzyć relaksującym prezentem nie tylko koleżankę czy mamę, ale również swojego partnera i przeżywać chwile relaksu razem. Pakiet tego typu jest rekomendowany w czasie okresu jesienno-zimowego, gdzie samopoczucie zaraz spada.

Czekając na wiosnę, doskwiera nam spadek energii i formy przez złe warunki atmosferyczne wpływające na całe funkcjonowanie. Dlatego, gdy za oknem cały czas pogoda nie zachęca do spacerów, warto podarować sobie i partnerowi zabiegi aromaterapeutyczne. Zabiegi skupiają się zarówno na ciele, jak i na twarzy. Pakiet zapewnia kompleksowy relaks, aby uruchomić wszystkie zmysły oraz zregenerować ciało i duszę. W czasie zabiegów zawsze towarzyszy klientowi klimatyczna muzyka, aby zwiększyć poziom energii i zapewnić dobry nastrój. Pakiet ten sprawdzi się jako prezent dla osób, lubiących dbać o dłonie. Dlaczego? Dzięki delikatnemu zabiegowi „Aksamitne dłonie”.